Harmonogram zajęć Instytutu

Dojo Tyniec

ul. Skołczanka 5
prowadzący zajęcia: sensei Jerzy Lelito

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa zaawansowana (dorośli) Poniedziałek 19.00 -
Grupa zaawansowana (dorośli) Środa 19.00 -

Dojo Tyniec

ul. Skołczanka 5
prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa zaawansowana (dzieci i młodzież) Piątek 18.00 - 19.30

Klub KS CRACOVIA 1906

Al. 3-go Maja 11a (Park Jordana)
prowadzący zajęcia: sensei Jerzy Lelito

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa zaawansowana (dorośli) Piątek 17.15-19.15

Szkoła Podstawowa nr 66

ul. Skotnicka 68
prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca i 8 kyu Wtorek 17.00-18.00
Grupa początkująca i 8 kyu Czwartek 17.30-18.30
Grupa zaawansowana Wtorek 18.00-19.00
Grupa zaawansowana Czwartek

18.30-19.30

Szkoła Podstawowa nr 62

ul. Ćwikłowa 1
prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Zajęcia zawieszone

ul. Stanisława Działowskiego 1,Centrum Sportu i Kultury „Sidzina”

prowadzący zajęcia: sensei Ireneusz Dworakowski

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca Poniedziałek 15.30-16.30
Grupa początkująca Środa 15.30-16.30

Pozostałe treningi

Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

Czułów 188
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa młodsza i początkująca Poniedziałek 14:30-15:30
Grupa młodsza i początkująca Piątek 14:45-15:45

Szkoła Podstawowa nr 132

ul. Benedyktyńska 4 (Tyniec)
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca i zaawansowana Wtorek 18:30
Grupa początkująca i zaawansowana Czwartek 18:30

Szkoła Podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie

Mników 13
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa młodsza Poniedziałek 18:00-19:00
Grupa młodsza Środa

18:00-19:00

Grupa starsza Poniedziałek

19:00-20:00

Grupa starsza Środa

19:00-20:00

Szkoła Podstawowa im. Bł. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie

Cholerzyn 205
prowadzący zajęcia: sensei Patryk Olejek, kontakt: 669 909 819

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa młodsza Poniedziałek 16:15-17:15
Grupa młodsza Piatek

16:15-17:15

Centrum Edukacyjne Radosna Nowina 2000

Piekary 2
prowadzący zajęcia: sensei Grzegorz Lejda

Grupa zaawansowania Dzień Godzina
Grupa początkująca Wtorek 17:30 - 18:30
Grupa zaawansowana Wtorek 17:30 - 19.30
Grupa początkująca Czwartek 19:00 - 20:30
Grupa zaawansowana Czwartek 19:00 - 20:30